Pazartesi, Mayıs 26, 2014

İKİLİ DUVAR PANOSU

Evet efendim bugünün çalışmasıda bu. :))
Ahşap zemin üzerine peçete dekupajı ile yaptığım ikili tablom. Ayrıca birleştirme işlemi bitince 2 adet mini ahşap kadehi ekledim. En son olarakta sprey vernikle vernikledim.

2li tablomu satın almak isterseniz blogumda bulunan iletişim formundan benimle bağlantıya geçebilir yada emeksensin.com daki dükkanımdan kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Satın almak için TIKLAYINIZ.

FİYAT: 15.00-TL
2 yorum:

  1. Sevgili Ebruli1907, blog içeriğinin orijinal olması biz blogcular için takip edilecek bloglar arasına girmesinde oldukça önemli. Blog adınızdaki 1907 Fenerbahçe ye bir göndermede bulunuyor. Fakat blog içeriğiniz Fenerbahçe ile ilgili değil. Bu arada bende bir Fenerbahçeliyim. Bence ya içeriğinizi Fenerbahçeye uygun hale getirmelisiniz. Yada blog adını değiştirmelisiniz. Ben bloggerda sizin için kontrol ettim. Hoşgörünüze sığınarak paylaşıyorum. ebrulininmagazasi.blogspot.com. İlk önce isim ve içerik sonra, tema ve header.
    Başarılar diliyorum.

    YanıtlaSil
  2. Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. 1907 uzantısı olmasının sebebi Fenerbahçeli olmamdan kaynaklanıyor. Zaman zaman fenerbahçe ile ilgili ürünlerimi paylaştım. Lig tekrar başlayınca taraftar ürünleri başlığı altında daha fazla ürün sergileyeceğim. Fakat henüz blogum yeni 4 aylık. Bloggerda olan temalar dışında farklı bir tema yüklemeyi beceremedim. Sanırım zamanla onuda öğreneceğim.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Ebruli Günler, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena