Cuma, Nisan 25, 2014

MİNİK DOSTLARIMA ÖZEL

Minik dostlarıma özel olarak yaptığım tavşancıklar ve ayıcıklar:))

Tavşan ve ayıcığı önce silikonla kalıbını aldım. Kalıp hazır duruma gelince dökümünü yapıp donmasını ve kurumasını bekledim. En son olarak ta boyayıp boya tamamen kuruyunca sprey vernik ile vernikledim.


Sevimli tavşancıkları ve ayıcıklarımı emeksensin.com daki dükkanıma ekledim. Kredi kartınızla alabilirsiniz..
Satın almak için TIKLAYIN

FİYAT: 13.00-TL


SATILDI. Sipariş üzerine tekrar hazırlanabilirNot: Ücretsiz kargo sadece yurtiçi için geçerlidir.

2 yorum:

  1. kusura bakma canım çok uzağım el işi şeylerden bunlar kokulu taşlar mı, nedir. Slikonla kalıbı nasıl alınıyor, ne tür slikon kullanılıyor. Slikonla kalıp alma işi nasıl yapılıyor. Bunlar oda süsü değilmi yada kokulu taş.gibi birşey mi?
    yorumlardan kelime doğrulamayı kaldırırmısın. zor oluyor yorum yazmak teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Nihalcim bular kokulu taş değiller ama yakında kokulu taş içinde bir çalışma yapacağım. Hobi dükkanlarında hazır silikon satılıyor kalıp almak için. Objenin boyutlarına uygun bir kaba döküyorsun gomalak cilası diye bişey var objeye o cilayı sürüp döktüğün silikonun üzerine yerleştiriyorsun donunca objeyi çıkarıyorsun. Ben kartonpiyer alçısı döktüm ama kokulutaş malzemeside dökülebilir. Bu arada pasta malzemeleri satan dükkanlarda hazır güzel silikon kek pasta kalıplarıda var onlarada direk alçı döküp yapılabilir.
    Bu arada ben şu kelime doğrulaması nasıl kaldırılır bilemiyorum. Denedim ama olmadı. Tarif edersen hemen kaldıracağım:))

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Ebruli Günler, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena