Cumartesi, Eylül 27, 2014

TORİK KAFA :)

Sizinle tanıştırmak istediğim biri var:)) Ne zamandır blogumda yayınlamayı düşündüğüm ama hep ertelediğim bir yayını bugün paylaşıyorum.
Efendim bu pisi bir gün ansızın camdan hayatımıza balıklama giriş yaptı. Boynunda tasmasının bir yüzünde ''Sahipliyim Geziyorum'', diğer yüzünde ise ismi ve birde telefon numarası yazılıydı.
Telefonla sahibini aradığımda pisiciğin hikayesini öğrenmiş oldum. Pisicik meğerse bizim sokağımızın kedisiymiş ama sahibi şehir dışına taşınma zorunda kalınca kedisini bir yakınına vermiş.
Lakin bu pisicik orada durmayıp evine geri dönüş yapmış. Arada bayağı bir mesafe var bu arada. Sokağa geri gelip evde sahibini bulamayınca bir gün ansızın camdan içeri atlayıp kendini evin kedisi ilan etmeye çalıştı. Başlada bayağı bir mücadele verdik.
Biz giriş katında oturuyouz o giriyor biz çıkarıyoruz şeklinde bir mücadele oldu. Sonra arka balkonda yer yaptım bir süre orada takıldı ama inatla içeri girmenin binbir yolunu buldu.
Beni seçmesinin sebebi sanırım kedileri çok sevmemden kaynaklandı.
Aslında çok temiz ve iyi huylu bir kız. Artık her işte bir hayır vardır diyerek sahiplendim bende. Ama yinede tamamen bir ev kedisi değil. İhtiyacı gelince sokağa çıkıyor, biraz dolanıp geri geliyor. Genelde uykucu bir kedi. Ayrıca obez bir kız:)) Kısırlaştırılmış olduğundan bayağı bir iştahlı.
İsmi köpükmüş ama pek ismini bilmiyor bende ismini Torik Kafa olarak değiştirdim.
Bu daha uydu sanki :))

İŞTE TORİK KAFAM:))


SELFİDE ÇEKEBİLİR:))

7 yorum:

 1. Selfiye bayıldım :) ailenizin yeni üyesine merhabaa

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel işte:) Gelmiş yerleşmiş:)) Çok da güzel bir kız.

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Ay valla sorma Sibelcim:)) Binbir şekle giriyor evde kalsın diye:)

   Sil
 4. Ayy ne güzel misafir böyle....Biz kızımız kaçar diye ödümüz kopuyor ama bu kız gezip geri dönüyor ne güzel. Kıyamam ama yaaa...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Ebruli Günler, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena