Salı, Şubat 02, 2016

ZORUNLU BİR ARA VEE YENİDEN YENİ BİR MERHABA

Evet sevgili dostlarım ve arkadaşlarım çok şükür diyerek sonunda bloguma yeniden bir yayın girmeye başladım.
Zorunlu bir ara vermek zorunda kaldım. 13 Aralık akşamı anneciğimin ani gelişen bir rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırdık. Hain adi bir pıhtı beyne atmış. 
Çok zorlu bir süreçten geçtik 3 ayrı hastane 5 gün yoğun bakımda tamamen makinalara bağlı bir yaşam ve yaklaşık 20 gün de normal servis.
Çok şükür ki felç durumu yok ilk günlere nazaran çok daha iyi durumu. Sadece bu süreçte kendiside çok yorulduğu için aşırı halsizliği biraz iştahsızlığı az biraz da zaman karmaşası var Gecesi gündüz, gündüzü gece şu an.
Ama doktorları durumunun zamanla çok daha iyi olacağını söylüyorlar çok şükür ki.
Tabii benim açımdan da çok ama çok zorlu bir süreçti. Daha babamı bu kadar yeni kaybetmişken üzerine annemin bu ani rahatsızlığı hem fiziksel hemde ruhsal olarak büyük bir çöküntüye uğrattı beni. 
Ama o iyi oldukça bende iyi oldum bu süreçte. Şu an nasılsın diye soranlara açıkçası iyiyim diyorum ama iyimiyim değilmiyim bende bilmiyorum. Kafamı dağıtmak için ufaktan siparişlere de başladım çok fazla alamıyorum ama yine de. Daha iyi olacağımı biliyorum annemde aynı şekilde.
İşte dostlar bende kısa bir haber vereyim dedim.
Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum :)

5 yorum:

 1. Canım benim, güçlü kızım. Ellerine, emeklerine, gayretine, şevkatine sağlık. Tanrı anacığını sana bağışladı. Öylesine temiz kalpli bir çocuksun ki, dualarımız kabul oldu. Güzel evlat sağ ol. Senin annen, benim kardeşim gibi biliyorsun, birbirimize kalanlarız. Herşey daha da güzel olacak. Sevgiler benim canım.

  YanıtlaSil
 2. Çok sağol Nilgün ablacım. İyi ki varsın sende. Bu süreçte beni yalnız bırakmayıp her daim desteğini verdiğin ve hissettirdiğin için çok ama çok teşekkürler. Seviyorum seni ve kocaman öpüyorum :)

  YanıtlaSil
 3. Çok geçmiş olsun. Annenizin iyi olmasına çok sevindim. Ellerinden öperim. Tez vakitte eski sağlığına kavuşsun diliyorum. Çok sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. Kendinize iyi bakın.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Ebruli Günler, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena